Vind jij ook dat je het verdiend hebt om na al het harde zwoegen voor je examens eens even goed op vakantie te gaan? Elba Travels bied je de perfecte uitlaatklep voor na je eindexamens! Ga thuis niet stressen, wachtend tot die uitslag, maar ontspan op het zonnige Elba!
Want wie de tijd van zijn leven wil hebben op een eiland met parelwitte stranden en een azuurblauwe zee, mag deze reis absoluut niet missen. Op Elba is voor iedereen wat te beleven en te doen.
Wissel watersportactiviteiten, zoals kajakken, zeilen, surfen en snorkelen, af met chillen op het strand. In voor meer actie? Door mee te gaan mountainbiken en hiken, zorgen wij ervoor dat de adrenaline met volle kracht door je lichaam gaat stromen.
Wil jij kans maken op deze Examenreis? Scroll dan verder naar beneden en geef je op!
Zeilen Windsurfen Snorkelen Kajakken Cliff Jump Abseilen Capoliveri Pizza’s @ the Beach Lacona Beach Monte Capanne beklimmen op de Top 1019m Mountainbiken Meter Pizza Sunset @ St Lucia Kampvuur
Programma
Alle dik gedrukte items in het programma zijn inclusief in de Examenreis
Ochtend | Middag | Avond | |
Dag 1: aankomstdag | Welkomstdiner & kampvuur op het kamp | ||
Dag 2 | Kajakken + Cliffjump | Zeilen of Windsurfen | Pizza’s @ the Beach |
Dag 3 | Hike naar hoogste punt | Monte Capanne 1019m | Optioneel: Low Budget Dinner voor € 5,- pp |
Dag 4 | Mountainbiken | Zeilen of Windsurfen | Sunset @ St Lucia incl koude pasta salade |
Dag 5 | Klimmen & Abseilen | Snorkelen bij een Scheepswrak | Capoliveri (bezoek stadje) |
Dag 6 | vrij | Hike & Bivak | Bivak: slapen onder de sterren op een unieke locatie |
Dag 7 | vrij | Zeilen of Windsurfen | Afsluitende avond met kampvuur op kamp of op het strand |
Dag 8: vertrekdag | Vertrek | Optioneel: extra nacht |
Dit programma is een richtlijn. Aan de hand van de uiteindelijke aantallen kunnen wijzigingen voorkomen.
Data & Prijzen
23 tot 30 mei | € 189,- pp |
1 tot 8 juni | € 199,- pp |
Wil jij kans maken op deze Examenreis? Vul dan hieronder je gegevens in en doe mee!
Volg ons ook op Facebook en/of Instagram. 27 januari maken wij de winnaar bekend!
Met deze registratie ga je akkoord met onze privacyverklaring. Voorwaarden voor meedoen is dat je in 2020 voor het landelijke eindexamen gaat.
Inclusief
- 7 overnachtingen in een basic bungalowtent (2 tot 6 persoons)
- Beddengoed + linnen
- Handdoekenpakket
- Ontbijt
- Transfer van en naar de veerboot in Portoferraio
- Welkomstdiner op de eerste avond
- Pizza’s @ the Beach
- Sunset @ St Lucia incl koude pasta salade
- Kajaktour met cliffjump
- Snorkelen bij een scheepswrak
- Hike naar hoogste punt van het eiland: Monte Capanne, 1019m
- Avond naar Capoliveri, excl diner & drankjes
- Gebruik van elektriciteit
- Gebruik van gezamenlijke kooktent
- Nederlandse reisleiding en instructeurs
- Toegang tot het zwembad
- WiFi
Exclusief
- Vervoer van en naar Elba (uitleg over hoe je het beste naar Elba kunt komen staat iets verder naar beneden scrollen op deze pagina)
- Boottickets
- Overige maaltijden & drankjes
- Optioneel bij te boeken activiteiten
- Eventuele extra nacht(en)
- Reis en/of annuleringsverzekering
- Persoonlijke uitgaven op locatie
Meer Activiteiten
Wil jij het meeste uit je week Elba halen? En hou je wel van wat actie? Boek dan nu voordelig extra activiteiten erbij! Deze deals zijn alleen geldig wanneer je die van te voren boekt. Op locatie kun je nog wel los activiteiten bij boeken, maar tegen normaal tarief.
Splash Deal € 50,-
- Introductieles Zeilen (los € 30,-)
- Introductieles Windsurfen (los € 30,-)
- Dagdeel SUP huur (Stand Up Paddling) (los € 15,-)
Action Deal € 55,-
- Mountainbiken (los € 25,-)
- Klimmen & Abseilen (los € 17,50)
- Bivak, slaap na een gave hike onder de sterrenhemel op een unieke locatie. (los € 25,-)
Super Active Deal € 95,-
- Introductieles Zeilen (los € 30,-)
- Introductieles Windsurfen (los € 30,-)
- Dagdeel SUP huur (Stand Up Paddling) (los € 15,-) Mountainbiken (los € 25,-)
- Klimmen & Abseilen (los € 17,50)
- Bivak, slaap na een gave hike onder de sterrenhemel op een unieke locatie. (los € 25,-)
Hoe kom je op Elba?
De snelste manier om op Elba te komen is door te vliegen naar Pisa en vanaf daar de trein te pakken. Doordat de examenreizen buiten het hoogseizoen vallen kun je redelijk goedkoop tickets krijgen. Om te zoeken naar tickets raden wij aan naar de directe website van de vliegtuigmaatschappij te gaan. Je kunt kiezen tussen:
- Transavia: vliegt naar Pisa vanaf Schiphol en Rotterdam/Den Haag airport
- Ryanair: vliegt naar Pisa vanaf Eindhoven, Weeze (Dusseldorf), Charleroi (Brussel)
Let bij het boeken van je vluchten wel op dat bij aankomst je niet later dan 17:00 uur land (tenzij je er een nachtje in Pisa bij pakt) en de terugweg een middag of avondvlucht hebt. Twijfel je over je vluchttijden? Vraag het dan in onze chat of via de app.
Komt het met de vluchten een stuk voordeliger uit om een dag eerder aan te komen of dag later te vertrekken? Dan kan dit. Je kunt voor € 20,- pp een extra nacht blijven incl ontbijt. Gaat het om meerdere nachten? Neem dan even contact met ons op.
Vanaf de luchthaven in Pisa is er een goede treinverbinding naar Piombino Marittima, vanwaar de boot naar Elba vertrekt. Wij halen je op in Portoferraio, waar de boot aankomt.
Na je boeking ontvang je een reisbescheiden waarin heel uitgebreid de reis van Pisa Airport naar Elba staat omschreven (duurt ongeveer 3 uur inclusief veerboot).
Tip: bezoek op de heen of terug weg ook even de scheve toren van Pisa 🙂

Vragen?
Heb jij nog vragen over de Examenreis? Stel ze in de chat of via What’s App: +31616058161